poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Wracam

Znacie to uczucie kiedy świat przewraca Wam się do góry nogami, kiedy wszystko się zmienia czasem niekoniecznie na dobre? znalazłam się na małym zakręcie, brak czasu, ciągły pośpiech i presja nie dała mi wyboru ..... Dziś mogę powiedzieć, że Wracam , chce mieć czas na blogowanie daje mi to naprawdę dużo radości, jeszcze tyle mam do powiedzenia, jeszcze tyle chce Wam pokazać, mam nadzieję, że moi "starzy" czytelnicy jeszcze tu zajrzą, a nowi odkryją jakby nie było nowy wymiar bloga, już jutro obiecuje nową notkę.

A tak trochę z prywaty i z chwili obecnej - fajnie jest być na nowo zakochanym, kiedy myślisz, że Cie to nie spotka, że już nie umiesz, że pogodziłeś się z samotnością , że to chyba nie dla Ciebie a tu nagle BACH i stało się, i poznajesz kogoś i chcesz poznawać go więcej z dnia na dzień, nie interesuje Cie zdanie innych i znów boisz się, boisz się zaangażować ale z drugiej strony tak bardzo tego chcesz, chcesz kochać i być kochaną/ kochanym , po cichu myślisz może tym razem się uda , może to właśnie Ten/ Ta .....  Ja spróbuje , chce spróbować mimo wszystko i stwierdziłam że lepiej żałować , że coś zrobiliśmy niż potem żałować że tego nie zrobiliśmy,zawsze zastanawiałam się co ludzie uważają o związku osób w zupełnie różnym wieku, tak mam starszego od siebie partnera o dokładnie 10 lat i wiecie co nie żałuje i nie boje się , chce spróbować, na pewno jest to inny związek niż poprzedni, bardziej świadomy, dojrzały ale nie, nie nudny i nijaki , jestem w pełni świadoma swojego wyboru , powiem tak , w pewnym wieku według mnie granica wieku się zaciera , właściwie mało ją między nami widać.


Dziś trochę life'stylowo  , w sumie nigdy nie sądziłam , że przeleje moje myśli tu na bloga, ciekawa jestem Waszej opinii co uważacie o związkach ze starszym partnerem/partnerką , uważacie że ma szansę się udać? jaką granicę wieku dopuszczacie, a może jesteście w takim związku? co jeśli bliscy są przeciwko, tu chyba rodzi się temat rzeka :)


A ta piosenka mnie prześladuje ostatnio :) Anita Lipnicka - Wracam - zródło YouTube

1 komentarz:

  1. Jeżeli partner jest dużo starszy,znaczy że potrzebuje więcej czasu dla siebie .Jeśli też taka jesteś to nie ma problemu. Młodsi partnerzy zwykle wymagają więcej uwagi co dla starszych może być męczące. I tu zaczyna się sztuka kompromisu ;-)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest równie ważny, każdy z nas może mieć własne zdanie jednak proszę aby zachować kulturę wypowiedzi :)